Tradycja budowy stawów kąpielowych

Kolebką budowy kąpielowych stawów jest Austria. To własnie w tym kraju mieszkańcy zaczęli doceniać komfort własnej przestrzeni. Od zawsze własnie tam najmocniej ceniono sobie bezpośredni kontakt z przyrodą. Kąpielowe stawy budowane w Austrii, to zupełnie inne spojrzenie na naturę – prawdziwe. Właśnie tam się wychowaliśmy i tam uczyliśmy przez ponad 20 lat naszego fachu. Nasze kąpielowe stawy to budowane od podstaw naturalne elementu podłoża i brzegi. Jedynym elementem niespotykanym naturalnie w przyrodzie to konieczna do wysadzenia dna folia PP. Wszystkie pozostałe elementy są naturalne. dominuje naturalny kamień pozbawiony związków fosforu, specjalnie wyselekcjonowany i ręcznie dobieramy w czasie budowy. Wszystkie zejścia do stawu, schody, budujemy własnie w oparciu o kamień i naturalne podsypki. Materiałami uzupełniającymi w budowie są ceramika i tworzywa zależnie od koncepcji i projektu.

Nie używamy betonu ani plastiku znanego z sztucznych basenów. Jest to nowość na polskim rynku, ale my zawsze będziemy wierni tradycji budowy stawów kąpielowych. To jest jedyny sposób na utrzymanie harmonii i ekologii wokół domu.

 

Powtarzamy to wszystkim i zawsze: NATURALNE KĄPIELOWE STAWY muszą być budowane NATURALNIE z NATURALNYCH MATERIAŁÓW.

My to potrafimy 🙂

Zadzwoń do nas

(+48) 531 622 555

Adres e-mail

stavovo.kontakt@interia.pl

Lokalizacja

ul. Tuchowska 76A,
33-100 Tarnów

O nas

Ponad 20 lat temu rozpoczęliśmy pracę w jednej z austriackich firm, zajmujących się pielęgnacją ogrodów. Początkowo mała firma dzisiaj uchodzi za jednego z najlepszych wykonawców ogrodów, stawów kąpielowych i basenów. 

Dołącz do nas

Przydatne linki

Skontaktuj się z nami
    Copyright © Stavovo 2021. All Right Reserved.