Jak utrzymać nasz staw w idealnym stanie przez długie lata

Prawdziwy staw kąpielowy jest organizmem żywym, wymaga opieki, ale przy prawidłowej pielęgnacji i użytkowaniu tej pracy jest na prawdę bardzo, bardzo mało – to takie duże akwarium, a jak wiemy im akwarium większe, tym łatwiej utrzymać je w świetnej kondycji.

PO PIERWSZE opieka nad stawem naturalnym jest łatwiejsza niż nad basenem z niecką z betonu czy tworzywa.

PO DRUGIE musimy staw wspierać w jego pracy, choćby oczyścić z opadających do wody liści i gałęzi, które stanowią pożywkę dla glonów.

PO TRZECIE używajmy tylko sprawdzonych renomowanych filtrów oraz badajmy regularnie odczyn pH i kH wody.

PO CZWARTE w miarę możliwości usuwajmy glony nitkowate, co wpłynie bardzo korzystnie na komfort przebywania w wodzie.

PO PIĄTE dbajmy o rośliny przy stawowe, nie wrzucajmy do stawu elementów i materiałów mogących ją trwale zanieczyścić.

PO SZÓSTE bądźmy ekologiczni nie tylko w czasie budowy stawu, ale również, z może przede wszystkim w trakcie jego użytkowania.
Używajmy tylko ekologicznych preparatów i sprzętu do utrzymania stawu i ogrodu. Nie używajmy w pobliżu preparatów typu roundup.


A może jeszcze prościej? Zaufajcie nam i pozwólcie zaopiekować się swoim stawem. Pamiętajcie, że powyższe wytyczne to tylko mikro zarys w temacie opieki nad stawem, wszystkie szczegółowe informacje zostaną Państwu przekazane w trakcie budowy i wykańczania.

Nasza firma gwarantuje Państwu oczywiście pełny serwis gwarancyjny i bezpłatne doradztwo w czasie objętym umową, oraz pełny serwis pogwarancyjny sprzętu i akcesoriów. 

Standardowy okres gwarancji to 24 miesiące + 20 lat gwarancji na użyte do wyłożenia dna folie PP. Używane przez nas filtry opatentowane w technologiach firm austriackich, mających ponad 50-letnią tradycję i doświadczenie.

Zadzwoń do nas

(+48) 531 622 555

Adres e-mail

stavovo.kontakt@interia.pl

Lokalizacja

ul. Tuchowska 76A,
33-100 Tarnów

O nas

Ponad 20 lat temu rozpoczęliśmy pracę w jednej z austriackich firm, zajmujących się pielęgnacją ogrodów. Początkowo mała firma dzisiaj uchodzi za jednego z najlepszych wykonawców ogrodów, stawów kąpielowych i basenów. 

Dołącz do nas

Przydatne linki

Skontaktuj się z nami
    Copyright © Stavovo 2021. All Right Reserved.