Idea stawu kąpielowego

Dobrze zaprojektowany i zbudowany kąpielowy staw ma dwie podstawowe funkcje: jest miejscem, przy którym spędzimy czas najbliżej z naturą, odprężymy się i zrelaksujemy, a równocześnie jest dopełnieniem naszego ogrodu i zabudowy wokół posiadłości.

Budujemy stawy kąpielowe już o powierzchni 15 metrów kwadratowych, nawet w ciasnej zabudowie, ale projektujemy i wykonujemy wielkie stawy 200-400 metrowe. Ideą za każdym razem jest takie zagospodarowanie terenu, które w pełni usatysfakcjonuje właścicieli i zrobi ogromne wrażenie na gościach, wnukach, przyjaciołach. W dzisiejszych czasach, gdzie niestety mamy bardzo mocno ograniczoną możliwość przemieszczania się i wyjazdów, staw kąpielowy może być najlepszą inwestycją na przestrzeni lat. Możemy staw obsadzić roślinami dorosłymi, wybudować go w cieniu drzew, ale możemy powoli samodzielnie tworzyć ogród wokół niego, spokojnie przez lata budować atmosferę i przestrzeń.

Staw kąpielowy jest dla osób ceniących sobie wygodę, ale i dla osób uwielbiających prace w ogrodzie. słowem dla każdego.

Kto z Was nie marzy o gromadce wnuków bawiących się w wodzie, w wydzielonej strefie KIDS, samemu delektując się i kontenplując wygodnie z drewnianego tarasu, w cieniu ulubionej brzozy, przy szklance zimnego soku?

Zadzwoń do nas

(+48) 531 622 555

Adres e-mail

stavovo.kontakt@interia.pl

Lokalizacja

ul. Tuchowska 76A,
33-100 Tarnów

O nas

Ponad 20 lat temu rozpoczęliśmy pracę w jednej z austriackich firm, zajmujących się pielęgnacją ogrodów. Początkowo mała firma dzisiaj uchodzi za jednego z najlepszych wykonawców ogrodów, stawów kąpielowych i basenów. 

Dołącz do nas

Przydatne linki

Skontaktuj się z nami
    Copyright © Stavovo 2021. All Right Reserved.