Staw kąpielowy jest przyjazny środowisku!

Eko to jedno z najmodniejszych haseł ostatnich miesięcy. My jesteśmy EKO od ponad 20 lat!

NATURALNY kąpielowe staw to kamień, ceramika, rośliny, woda i drewno. Musicie Państwo odróżnić naturalizowany basen kąpielowy oraz naszych obiektów – to dwie zupełnie różne rzeczy.

Nasze stawy opierają się o naturalną filtrację, naturalną linie brzegową, budowaną z naturalnych kamieni i ceramiki. budujemy naturalne schody, zejścia, podesty. Nasze stawy żyją 12 miesięcy w ciągu roku. Przy prawidłowej opiece nie wymagają używania chemii i mechanicznego oczyszczania. W naszych stawach można nie tylko zażywać kąpieli, ale również łowić ryby. Ale co jest najważniejsze?
Kąpielowe stawy naszej budowy są elementami architektury całkowicie degradowalnymi, w przypadku konieczności rozbiórki, żaden element wykorzystany do budowy nie ingeruje w środowisko naturalne. To ważne! chrońmy nasze środowisko już w momencie budowy i przewidujmy wszystkie możliwe warianty – bądź razem odpowiedzialni!

Zadzwoń do nas

(+48) 531 622 555

Adres e-mail

stavovo.kontakt@interia.pl

Lokalizacja

ul. Tuchowska 76A,
33-100 Tarnów

O nas

Ponad 20 lat temu rozpoczęliśmy pracę w jednej z austriackich firm, zajmujących się pielęgnacją ogrodów. Początkowo mała firma dzisiaj uchodzi za jednego z najlepszych wykonawców ogrodów, stawów kąpielowych i basenów. 

Dołącz do nas

Przydatne linki

Skontaktuj się z nami
    Copyright © Stavovo 2021. All Right Reserved.