O NAS

Jak możemy Ci pomóc?

Najważniejsze informacje dla Ciebie

Stworzenie kąpielowego stawu to poważna inwestycja, która wieńczy budowę domu i ogrodu. Poświęć kilka minut i przeczytaj o najważniejszych cechach takiego stawu, o tym jak można go rozbudowywać i czym nie wolno zapomnieć już w fazie projektu.

Usiądź z filiżanką dobrej kawy i zobacz jak szybko i łatwo można osiągnąć cel – ale tylko przy pomocy profesjonalnej firmy – przy naszej pomocy.

Stavovo

Jak pracujemy?

Ponad 20 lat temu rozpoczęliśmy pracę w jednej z austriackich firm, zajmujących się pielęgnacją ogrodów. Początkowo mała firma dzisiaj uchodzi za jednego z najlepszych wykonawców ogrodów, stawów kąpielowych i basenów. Jesteśmy dumni, że nasza praca, zaangażowanie i pomysły przyczyniły się do dzisiejszej pozycji na rynku.

Jako, że wykształciliśmy następne pokolenie zdolnych fachowców, mogliśmy z czystym sumieniem pozwolić sobie na ekspansję na inne kraje. Bardzo cieszymy się, że wracamy do Polski i możemy zaoferować najwyższą jakość, przy zachowaniu rozsądnej ceny.


W Polsce skupiliśmy się na budowaniu kąpielowych stawów, opartych na naturalnych metodach wykonania. Zapraszamy do sekcji O STAWACH, gdzie szerzej opisujemy metody naszej pracy. Najważniejsze co nas charakteryzuje to:

Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami, wspólnego opracowania projektu i rozpoczęcia współpracy

Naszą ofertę uzupełniamy o budowę klasycznych basenów i oczek wodnych. Oferujemy usługi kompleksowo pod klucz: od projektu, przygotowania i wykonania budowy, po obsadzenie roślinami, pomoc w zarybieniu, budowę tarasów i podestów, schodów. Oczywiście zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz doradztwo.

Zadzwoń do nas

(+48) 531 622 555

Adres e-mail

stavovo.kontakt@interia.pl

Lokalizacja

ul. Tuchowska 76A,
33-100 Tarnów

O nas

Ponad 20 lat temu rozpoczęliśmy pracę w jednej z austriackich firm, zajmujących się pielęgnacją ogrodów. Początkowo mała firma dzisiaj uchodzi za jednego z najlepszych wykonawców ogrodów, stawów kąpielowych i basenów. 

Dołącz do nas

Przydatne linki

Skontaktuj się z nami
    Copyright © Stavovo 2021. All Right Reserved.